Foorumi | Auburn Estate
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset

Siirry alas

Kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset Empty Kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset

Viesti kirjoittaja Isabella S. lähetetty 29.02.20 12:29

Kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset


Sunnuntaina 15.3.2020 / VIP torstaina 12.3.2020
#kilpailuharjoitus

Auburnin kartanon Tammi-areenalla järjestetään kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset. Verryttely Kastanja-areenan puolella, maneesin kahvio on avoinna. Kilpailut ovat villit ja avoimet kaikille, luokka 1 aloitetaan klo 14. Yksi hevonen saa startata kaksi kertaa, yksi ratsastaja saa startata yhdessä luokassa maksimissaan neljä kertaa. Tulokset ja prosentit arvotaan koulukoneella.

Luokat

Luokka 1. Helppo B
Luokka 2. Helppo A - kenttäohjelma
Luokka 3. Helppo A
Luokka 4. Vaativa B - kenttäohjelma
Luokka 5. Vaativa B

Osallistuminen

Tähän topikkiin muodossa:
Luokka
Ratsastajan etunimi sukunimi - Hevonen

Osallistujat / Tulokset


Osallistujat lähtöjärjestyksessä. Tuomareina Amanda Sokka & Cecilia Blankley,
kanslistina Penna Vaanila.


Luokka 1. Helppo B
1. Eveliina Lehtoniemi - Rosegarden’s Tayanita 72,000 %
2. Oskari Käkiharju - Thornspike 70,500 %
3. Liina Vallinen - Haute Gittan DK 69,500 %
4. Inna Paakkanen - Kallan Fiveomango 68,250 %

5. Thomas Sund - Pohjolan Hyssy 67,500 %
6. Vivienne Blankley - Prontoponzio 67,250 %
7. Oskari Käkiharju - Dulce de Leche 67,000 %
8. Reija Käkiharju - Hiidelmän Ukkosti 68,500 %
9. Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous 66,000 %
10. Ava Pulkkanen - Sysivalkee 64,000 %
11. Janna Kaajapuro - Sharazan x 63,500 %
12. Linnea Pietinen - Camelopardalis 62,500 %
13. Susanna Honkonen - Rumpelstilzchen 62,000 %
14. Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée 61,125 %
15. Selina Valentín - Solidago Thalia 60,000 %
16. Josefina Rosengård - Tigraine 59,500 %

Luokka 2. Helppo A - kenttäohjelma
1. Lukas Niemenpää - Valkyrie 73,000 %
2. Jesse Aro - Inkstain Vegas 72,500 %
3. Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée 69,000 %

4. Juuso Sherman - Bellicose Lord 68,500 %
5. Rasmus Alsila - Bertram 67,500 %
6. Verneri Kaajapuro - Hateyouloveyou 21 66,750 %
7. Anna Sare - Euphoric Tranquility IWB 66,500 %
8. Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur 66,000 %
9. Linnea Pietinen - Camelopardalis 65,500 %
10. Isabella Sokka - No Duchess 64,750 %
11. Selina Valentín - Solidago Thalia 62,000 %
12. Susanna Honkonen - Paylor 60,500 %
13. Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink 58,000 %

Luokka 3. Helppo A
1. Kiia Kalliokoski - Audrey v. Helmwald 68,125 %
2. Mikael Aarnisuo - JB Penumbra 68,000 %

3. Ellie von Brandt - No Worries 66,000 %
4. Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay 64,500 %
5. Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous 63,500 %
6. Kiia Kalliokoski - Kallan Blackthorn 60,750 %

Luokka 4. Vaativa B - kenttäohjelma
1. Annabelle Paju - Panthera 69,000 %
2. Susanna Honkonen - Paylor 64,500 %
3. Isabella Sokka - Balaclava xx 63,500 %

Luokka 5. Vaativa B
1. Robert Harrington - Harriet V 68,500 %
2. Inna Paakkanen - Banana Mania 67,000 %

3. Mikael Aarnisuo - JB Penumbra 64,000 %
4. Sarah Reyes - Leafocean Zei 62,000 %


Viimeinen muokkaaja, Isabella S. pvm 13.03.20 9:36, muokattu 7 kertaa
Isabella S.
Isabella S.
Tallinomistaja

Ikä : 31
Viestien lukumäärä : 891

http://auburnestate.altervista.org/hevoset.html

Takaisin alkuun Siirry alas

Kouluratsastuksen kilpailuharjoitukset Empty Lähtölista

Viesti kirjoittaja Isabella S. lähetetty 13.03.20 9:26

Lähtölista 15.3.


Luokka 1. Helppo B
Oskari Käkiharju - Thornspike
Josefina Rosengård - Tigraine
Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée
Reija Käkiharju - Hiidelmän Ukkosti
Oskari Käkiharju - Dulce de Leche
Vivienne Blankley - Prontoponzio
Janna Kaajapuro - Sharazan x
Ava Pulkkanen - Sysivalkee
Inna Paakkanen - Kallan Fiveomango
Selina Valentín - Solidago Thalia
Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous
Liina Vallinen - Haute Gittan DK
Thomas Sund - Pohjolan Hyssy
Susanna Honkonen - Rumpelstilzchen
Linnea Pietinen - Camelopardalis
Eveliina Lehtoniemi - Rosegarden’s Tayanita

Luokka 2. Helppo A - kenttäohjelma
Rasmus Alsila - Bertram
Jesse Aro - Inkstain Vegas
Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
Sierra Monterrosa - Crywor de Vallée
Isabella Sokka - No Duchess
Verneri Kaajapuro - Hateyouloveyou 21
Juuso Sherman - Bellicose Lord
Selina Valentín - Solidago Thalia
Lukas Niemenpää - Valkyrie
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur
Anna Sare - Euphoric Tranquility IWB
Susanna Honkonen - Paylor
Linnea Pietinen - Camelopardalis

Luokka 3. Helppo A
Mikael Aarnisuo - Kallan Mauvelous
Ellie von Brandt - No Worries
Mikael Aarnisuo - JB Penumbra
Aaron Nevanoja - Rawgabbit Breathplay
Kiia Kalliokoski - Kallan Blackthorn
Kiia Kalliokoski - Audrey v. Helmwald

Luokka 4. Vaativa B - kenttäohjelma
Isabella Sokka - Balaclava xx
Annabelle Paju - Panthera
Susanna Honkonen - Paylor

Luokka 5. Vaativa B
Robert Harrington - Harriet V
Sarah Reyes - Leafocean Zei
Inna Paakkanen - Banana Mania
Mikael Aarnisuo - JB Penumbra

_________________
Kartanon omistajatar
Isabella S.
Isabella S.
Tallinomistaja

Ikä : 31
Viestien lukumäärä : 891

http://auburnestate.altervista.org/hevoset.html

Takaisin alkuun Siirry alas

Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Voit vastata viesteihin tässä foorumissa